Home

Isa mustafa ne spital

Ish- kryeministri i Kosovës dhe kreu i LDK-së, Isa Mustafa, është shtruar në spital. Mediat në Prishtinë thonë se ai ka pasur disa probleme shëndetësore gjatë ditëve të fundit. Zyrtarë të një spital privat në Prishtinë kanë Isa Mustafa është duke u trajtuar në spital me terapi nga një gjendje gripale, por gjendja e tij paraqitet stabil Isa Mustafa i mbush një javë në spital, a po fshihet . Kriza klimaterike po i sëmur edhe më shumë njerëzit, duke përkeqësuar gjendjen e tyre shëndetësore duke nisur nga alergjitë sezonale e deri te sëmundjet e mushkërive. Fëmijët, gratë shtatzëna dhe të moshuarit janë më të ekspozuar ndaj rreziqeve që vijnë nga moti ekstrem dhe nxehtësia. Studimet sugjerojnë se. Isa Mustafa, Prishtinë. 67K likes. Kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, ish-kryeministër, i ka mbushur një javë prej se është shtrirë Spitalin Amerikan . Fillimisht u raportua se kishte simptoma të gripit. InfoGlobi mëson se ai nuk është rrezik për jetën. Pritet që shpejt të dalë nga spitali dhe t'i kthehet aktiviteteve të tij të përditshme Isa Mustafa flet për sëmundjen që e mbajti kaq gjatë në spital. Madhësia e tekstit . Periskopi.com 3 Shtator 2018, 22:44 Lajme. Ish-kryeministri i Kosovës Isa Mustafa shpjegoi sëmundjen, diagnozën dhe trajtimin në Gjermani. Më 7 janar të këtij viti, Mustafa tha se u ballafaqua me plogështim të sistemit muskulor dhe menjëherë të nesërmen u drejtua në Spitalin Amerikan në.

Mustafa për PSD-në: Parti që nuk peshon sot më shumë dhe

Isa Mustafa probleme me shëndetinshtrohet në spital privat

Melihate Tërmkolli i mëshon Isa Mustafës, e bën sërish për

Isa Mustafa sot është dërguar për trajtim shëndetësor në Gjermani. Isa Mustafa sot është dërguar për trajtim shëndetësor në Gjermani. Spitali Amerikan, ku ka qëndruar ish-kryeministri Isa Mustafa për një javë, ka njoftuar rreth gjendjes së pacientit të tij, që sot u nis për në Gjermani për shërim të mëtutjeshëm. Në njoftimin e tyre thuhet se Isa Mustafa në Spital. Për ne; Kontakti; Isa Mustafa. 2687 Artikuj. Vjosa Osmani e fton publikisht në përballje televizive Isa Mustafën. Lajme 1 orë. Linku i lajmit u kopjua. Haxhiu i reagon Mustafës për Asociacionin. Lajme 2 orë. Linku i lajmit u kopjua. Mustafa publikon letrën e Mogherinit të vitit 2015, ku thuhet se Asociacioni i Komunave Serbe nuk do të ketë fuqi ekzekutive. Lajme 7 orë. Linku i. Rrëfehet Isa Mustafa për kohën sa ishte i shtrirë në spital. 7 Janar 2019. Mustafa falënderon të gjithë ata që i qëndruan afër në ditët më të vështira të jetës së tij. Mustafa falënderon të gjithë ata që i qëndruan afër në ditët më të vështira të jetës së tij . U bë një vit prej kur kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa u përball me një.

Isa mustafa i semur

Për Ne; Lajme Isa Mustafa në spital, ja kush i shkoi në vizitë . 01/10/2018 19:14 nga: Gazeta Blic. Isa Mustafa; LDK; Lutfi Haziri; Shëndeti; Vizitë; Ish- kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK-së, Isa Mustafa është dërguar për në Spitalin Amerikan pasi që kishte pasur disa probleme shëndetësore, njofton Klan Kosova. Ekipet e Klan Kosovës të cilët po qëndrojnë para. Ish-kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka probleme serioze me shëndetin. Madje mediat shkruajnë se ati i rrezikohet jeta për shkak të këtyre problemeve shëndetësore. Në portalin e gazetës Express shkruhet se gjendja shëndetësore e Mustafës është komplikuar seriozisht. Gjithashtu thuhet se Mustafa nuk mundet të lëvizë. Po këto burime shkruan se mjekët dyshojnë se Kryetari [ Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, partisë më të madhe në koalicionin qeverisës ka zbuluar prapaskenat e marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë ne Washington. Mustafa thotë se një ditë para 4 shtatorit ka komunikuar me Haradinajn me telefon, kurse ditën e marrëveshjes ka pirë kafe paradite, para se të nënshkruhej marrëveshja

Vetëvendosja siguron kryeministrin, vazhdojnë bisedime për

Probleme me shëndetin, Isa Mustafa shtrohet në spital E Diel 14 Janar 2018, 18:57 Gazeta Shqip Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka një javë që po qëndon në njërin prej spitaleve rajonalë në Kosovë ISA MUSTAFA, LIDERI I LDK-SË URGJENTISHT SHTROHET NË SPITEL. Nga. admin - Januar 10, 2018. 0. 135. Shpërndaje në Facebook. Tweet në Twitter. Shtrohet urgjent në spital ish-kryeministri i Kosovës Isa Mustafa. Ish- kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK-së Isa Mustafa, është dërguar për në Spitalin Amerikan pasi kishte pasur disa probleme shëndetësore. Zyrtarë të Spitalit. Isa Mustafa i mbushë një javë në spital Kryetari i LDK'së, Isa Mustafa, prej një jave, po vazhdon të qëndrojë në Spitalin Amerikan. Të dielën nuk kanë dhënë detaje të reja as nga spitali dhe as nga partia se pse po vazhdon të qëndrojë kaq gjatë së spital nëse është i sëmurë me grip . Kanë thënë se presin që shpejt të lirohet të shkojë në shtëpi. Sa ishte. Isa Mustafa dërgohet në spital Ish- kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK-së është dërguar për në Spitalin Amerikan pasi që kishte pasur disa probleme shëndetësore. Zyrtarë të Spitalit Amerikan i kanë konfirmuar të mërkurën Expressit se ish-kryeministri është pranuar në këtë spital duke mos dhënë detaje të tjera rreth gjendjes së tij shëndetësore

Isa Mustafa - Home Faceboo

Mustafa ka qenë bashkëveprimtar dhe shokë ideali i Bahri Fazlisë, Agron Rrahmanit, Ilir Konushevcit, Raif Qelës, Fatmir Humollit, Isa Kastratit e shumë figurave të tjera eminente. Sahil Mustafa ka qenë një nga themeluesit e LKQK-së. Kurse pas përfundimit të luftës vazhdoi misionin e tij për ndërtimin e institucione shtetërore Ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, gjatë ditës është nisur drejt Gjermanisë për shkak të problemeve shëndetësore. Lajmin e ka konfirmuar, Besnik Berisha, këshilltarë i ish-kryeministrit Mustafa. Gjendja shëndetësore e zotit Mustafa është stabile në drejtim të përmirësimit. Mustafa do të shkojë në Gjermani. Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është shtrirë përsëri në spital pasi ju është rënduar gjendja shëndetësore e tij, shkruan Gazeta Metro. Burimet e Metros brenda LDK'së kanë treguar se Mustafa është dërguar që dy ditë në shtetin e Gjermanisë për tretman mjekësor, pasi gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar përsëri. Mustafa i Isa Mustafa, ish-Kryeministër, i ka mbushur një javë prej se është shtrirë në një spital privat në Prishtinë. Mustafa ishte shtrirë në spitalin amerikan të hënën e kaluar, ku thuhej se kishte simptoma të gripit. Zyrtarët e spitalit kanë thënë se Kryetari i LDK'së ndodhet ende i shtrirë derisa gjendja e tij shëndetësore është stabile. Ata kanë deklaruar se Mustafa.

Kryetari i LDK'së, Isa Mustafa, prej një jave, po vazhdon të qëndrojë në Spitalin Amerikan. Të dielën nuk kanë dhënë detaje të reja as nga spitali dhe as nga partia se pse po vazhdon të qëndrojë kaq gjatë në spital. Kanë thënë se presin që shpejt të lirohet të shkojë në shtëpi. Sa ishte Kryetar i Prishtinës, më 2010, Mustafa kishte qenë i sëmurë nga zemra dhe. Isa Mustafa në spital, ja kush i shkoi në vizitë. Madhësia e tekstit. Periskopi.com 10 Janar 2018, 19:08 Lajme. Ish- kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK-së, Isa Mustafa është dërguar për në Spitalin Amerikan pasi që kishte pasur disa probleme shëndetësore, njofton Klan Kosova. Ekipet e Klan Kosovës të cilët po qëndrojnë para spitalit kanë raportuar se për ta vizituar. Ish- kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK-së, Isa Mustafa është dërguar për në Spitalin Amerikan pasi që kishte pasur disa probleme shëndetësore, njofton Klan Kosova. Ekipet e Klan Kosovës të cilët po qëndrojnë para spitalit kanë raportuar se për ta vizituar Mustafën ka shkuar edhe i pari i Gjilanit, Lutfi Haziri. Nga LDK-ja kanë [

Isa Mustafa ende në spital , pritet t'i kthehet

Isa Mustafa flet për sëmundjen që e mbajti kaq gjatë në spital

Isa Mustafa flet për arrestimin e Haki Rugovës. IndeksOnline was live. 2 hrs · Isa Mustafa flet për arrestimin e Haki Rugovës. 28K Views. Related Videos. IndeksOnline. Haxhi Robin Krasniqi e feston titullin e Botës me këngën e heroit legjendar, Adem Jashari . 0:21 · 11,249 Views. IndeksOnline. Dita Ndërkombëtare e Vajzave ️ Rita Ora me mesazh: Vazhdoni përpara dhe sundoni botën. Botapress, 14 janar - Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ditëve të fundit është duke u përballur me disa probleme shëndetësore, për çka edhe është shtrirë në spital. Mësohet se Mustafa aktualisht është i palëvizshëm, për shkak të këtyre problemeve - dhe se do të dërgohet për shërim jashtë vendit. Burimet e Gazetës Express kanë thënë se. Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe në rrezik për jete. Gazeta Express shkruan se gjendja shëndetësore i është komplikuar seriozisht, ndërsa thuhet se Mustafa nuk mundet të lëvizë. Mjekët dyshojnë se Kryetari i LDK-së është prekur nga sindoroma Isa Mustafa began his political career in the early 1980s, when he became the head of the municipal government of Pristina, from 1984 to 1988. In the 1990s, as Yugoslavia started to break up, Mustafa became the Minister of Economy and Finances of the government of the Republic of Kosova, in exile, headed by Bujar Bukoshi Shpërndau lajmin se ka vdekur Isa Mustafa, arrestohet i dyshuari schedule 19:12 - 16 Korrik, 2020 U infektua me Covid-19, djali i Isa Mustafës tregon gjendjen shëndetësore të babai

Isa Mustafës i komplikohet gjendja shëndetësore

Ish-kryeministri Isa Mustafa shtrohet në spital, në

Ish-kryeministri Isa Mustafa ka probleme shëndetësore, ndodhet në spital. 14:48 - 10 Janar 2018. Shpërndaje në. Ish-kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK-së është dërguar për në spital pasi që kishte pasur disa probleme shëndetësore. Zyrtarë të Spitalit Amerikan i kanë konfirmuar të mërkurën Expressit se ish-kryeministri është pranuar në këtë spital, duke mos. Isa Mustafa përfundon në spital. më 1.2018 - Zhurnal. Lidhja Demokratike e Kosovës me anë të një komunikate bën të ditur se kryetari i kësaj partie Isa Mustafa, këto ditë ka qenë i prekur nga një grip sezonal, si pasojë e të cilit është detyruar që të trajtohet..

Isa Mustafa e ka kaluar rrezikun, e ndërsa gjëndja e tij shëndetësore është drejt përmirësimit. Ish-këshilltari i Mustafës, Bajram Gecaj, në një prononcim për mediat në Prishtinë, lidhur me gjendjen shëndetësore të kryetarit të LDK-së, dhe ish-kryeministrit, Isa Mustafa, ka thënë se gjendja e tij është e stabilizuar Plaku i sëmurë në Spital reciton Kuran - MASHALLAH Ekrem Avdiu mjekrra RAMUSH HARADINAJ dhe ISA MUSTAFA - Duration: 4:03. Nektar. Kreu i LDK-së, Isa Mustafa shprehet se, ende ka disa dyshime mbi idenë e mini-schengen që i ka shprehur dhe më herët dhe që kanë të bëjnë me krijimin e një mini-Jugosllavie dhe rritje të ndikimit rus në rajon. Z. Mustafa thotë se, gjithashtu ka vërejtje dhe për krijimin e një unioni doganor pasi Kosova nuk ka kufi në asnjë prej vendeve anëtare të Bashkimit Evropian Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka treguar edhe vetë për shkarkimin e Vjosa Osmanit nga nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, pozitën e së cilës tash e ka marrë Avdullah Hoti. Kam nderin tu njoftoj se deri në përfundim të afatit të shprehjes së qëndrimit tuaj, më 20 qershor 2020 në ora [ Isa Mustafa i mbushë një javë në spital, a po fshihet sëmundja? 3 vjet më parë . Kryetari i LDK'së, Isa Mustafa, prej një jave, po vazhdon të qëndrojë në Spitalin Amerikan. Të dielën nuk kanë dhënë detaje të reja as nga spitali dhe as nga partia se pse po vazhdon të qëndrojë kaq gjatë së spital nëse është i sëmurë me grip . Kanë thënë se presin që shpejt të.

Isa Mustafa përfundon në spital - Shekull

Isa Mustafa përfundon në spital 3 vite më parë Isa Mustafa përfundon në spital. Facebook; Twitter; Google+; WhatsApp; Viber; Ish- kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK-së është dërguar për në Spitalin Amerikan pasi që kishte pasur disa probleme shëndetësore. Zyrtarë të Spitalit Amerikan i kanë konfirmuar të mërkurën Expressit se ish-kryeministri është pranuar në. Isa Mustafa dërgohet në spital. By. BulevardiOnline-10 January, 2018. ISA MUSTAFA. KRYETAR I LDK Marrja e përgjegjësive në këtë kohë të pandemisë, të krizës ekonomike si pasojë e Covid-19, të krizës së marrëdhënieve me partnerët tanë strategjik, SHBA dhe BE, nuk është e lehtë për LDK-në dhe as për qeverinë e ardhshme. Është një sakrificë për vendin Isa Mustafa e ka pranuar publikisht dëshirën e tij për t'u bërë president i vendit. Dëshirën e ka të bëhet president i vendit, por Isa Mustafa e pranon se për momentin kjo nuk është tema kryesore në negociatat midis Lidhjes Demokratike të Kosovës që e drejton vet dhe Lëvizjes Vetëvendosje

LAJMI I FUNDIT: Nuk është vetëm grip, gjendja shëndetësore

Kryetari i LDK'së, Isa Mustafa, prej një jave, po vazhdon të qëndrojë në një spital privat në vend. Të dielën nuk kanë dhënë detaje të reja as nga spitali dhe as nga partia se pse po vazhdon të qëndrojë kaq gjatë në spital. Kanë thënë se presin që shpejt të lirohet të shkojë në shtëpi. [ Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa sërish po ka probleme me shëndetin. Burime të Periskopit bëjnë me dije se Mustafa aktualisht i është shtrirë një intervenimi tjetër kirurgjikal. Mustafa aktualisht është në Spital në Pfortzheim (Gjermani). Ai ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale, përfundon ky burim

Isa Mustafa po bëhet më mirë me shëndet. 19.01.2018 19:16. Tweet Rreshtat+-A Shkronjat+- Printo. Tweet. Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa vazhdon të jetë në Gjermani ku po trajtohet në një spital. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se mjekët i kanë dhënë lajme të mira nga analizat e fundit që i ka bërë kryetari i LDK-së. Për këtë arsye djali i kryeministrit. Isa Mustafa në gjendje të rëndë, flet këshilltari i tij: Ja e vërteta Publikuar më 14.01.2018 nga Dionis Xhafa Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish kryeministri Isa Mustafa, ditëve të fundit është duke u përballur me disa probleme shëndetësore dhe është shtruar në spital Student Democracy: Isa Mustafa is paid by UP without keeping class hours Translated Demokracia Studentore kërkon nga rektori aktual i Universitetit të Prishtinës Hasan Prishtina që t'i largojë profesorët të cilët janë të fuqishëm në politikë, nuk mbajnë mësim dhe paguhen nga UP-ja

Isa Mustafa shtrohet në spital, ja gjendja e tij shëndetësore... 17:40 , 10/01/2018 Lidhja Demokratike e Kosovës, përmes një njoftimi për mediat ka bërë të ditur detajet për shëndetin e kryetarit të saj, Isa Mustafa Isa Mustafa është kthyer sot në njeriun simbol të shkaktarit të një frustrimi të madh popullor që ka ndodhur jo. Kreu; Aktualitet Nëna na la shumë herët, Pëllumb Pipero zbulon disa detaje të pathëna për jetën e tij private. Ja çfarë vendimi ka marrë familja e doktorrit. Ngjarje e rëndë në kryeqytet, 36 vjeçari hidhet nga pallati në zonën e Astirit.

Ish kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, sot ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të trajtohet pas komplikimeve shëndetësore që ka pasur në javën e fundit. Para se të merrte rrugë jashtë vendit, Mustafa ka qen i shtrirë në Spitalin Amerikan në Prishtinë. Ky spital se fundmi ka dhënë disa informacione lidhur me gjendjen shëndetësore të kryetarit të LDK-së, gjatë kohës sa. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, kohët e fundit është duke u përballur me disa probleme shëndetësore, për çka edhe është shtrirë në spital. Por, gjendja e tij shëndetësore është duke u përmirësuar. Këshilltari i Mustafës, Besnik Berisha, e ka thënë këtë për klankosova.tv, duke shtuar se ai mund të udhëtojë jashtë vendit për disa ekzaminime. [ Emisari Special i presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell bashkë me 13 zyrtarë të tjerë amerikanë do të qëndrojnë sot në Kosovë, ku do të takohen vetëm me përfaqësuesit e Qeverisë së Kosovës dhe jo edhe me përfaqësuesit politikë. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa tha se vizita e tanishme [

Ish-kryeministri Isa Mustafa në spital, i rrezikohet jeta

 1. - Oktober 3, 2020. 0. 11. Shpërndaje në Facebook. Tweet në Twitter. Ditën e djeshme u bë e ditur se Presidenti i SHBA, Donald Trump dhe bashkëshortja e tij, Melania, ishin infektuar me Covid-19. Duket se gjatë natës ka qenë e nevojshme që Presidenti të shtrohet në spital për të.
 2. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, kohët e fundit është duke u përballur me disa probleme shëndetësore, për çka edhe është shtrirë në spital. Por, gjendja e tij shëndetësore është duke u përmirësuar, njofton Klan Kosova. Këshilltari i Mustafës, Besnik Berisha, e ka thënë këtë për klankosova.tv, duke shtuar se ai mund të udhëtojë jashtë vendit [
 3. e lirë, por për veprime konkrete kundër partisë së saj. Të jesh.
 4. e tij në spital, nga LDK ishin deklaruar se ka të bëjë me një grip sezonal, gjë që del të mos jetë e saktë. Gjatë natës së kaluar Indeksonline ka raportuar së pari se Mustafa do të udhëtojë sot jashtë vendit për të kryer disa kontrolle dhe.
 5. istri Isa Mustafa pritet të niset për në Gjermani. Janë duke u bere koordinimet e nevojshme dhe z. Mustafa sot, në orët e paradites do të niset për në Gjermani, tha Berisha për Express.
 6. e qeverisë së re. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka hyrë brenda objektit të Kuvendit të Kosovës, ku pritet të takohet me presidentin Hashim Thaçi dhe me liderë të partive tjera. Mustafa nuk është deklaruar para mediave, duke thënë se do të deklarohet pas takimit

Isa Mustafa: Do t'i tejkalojnë dallimet me VV-në, PDK-së nuk ia japin shansin e dytë. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, nuk e ka përjashtuar mundësinë që Nisma Socialdemokrate të jetë pjesë e qeverisë së ardhshme, nëse kjo e fundit e kalon pragun zgjedhor dhe po ashtu nëse për këtë dakordohet partneri kryesor qeverisës, Lëvizja Vetëvendosje. Kam simpati për Limajn, e vlerësoj si të dijshëm për politikë

Spitali ku qëndroi Isa Mustafa tregon gjendjen e tij

Inaugurohet objekti i ri i Spitali Amerikan në PrishtinëVIDEO/ Migjen Basha e bën për “spital” serbin, ndëshkohet

Të gjitha lajmet nga Isa Mustafa - Telegraf

Isa Mustafa në spital, ja kush i shkoi në vizitë - GazetaBli

 1. Mediat kosovare: Isa Mustafa në spital, i rrezikohet jeta
 2. Isa Mustafa rrëfen prapaskenat me Ramush Haradinajn për
 3. Probleme me shëndetin, Isa Mustafa shtrohet në spital - Bot
 4. Isa Mustafa, Lideri I Ldk-së Urgjentisht Shtrohet Në
 5. Isa Mustafa i mbushë një javë në spital Bota Pres

Isa Mustafa dërgohet në spital - Indeksonline

E rëndë në Francë, gjendet e masakruar gruaja shqiptare në
 • Motogp japan 2017 video.
 • Turun sanomat arkisto kuolinilmoitukset.
 • Fifty shades of grey ganzer film deutsch kinox.
 • Playstation 2 kabel tv.
 • Vicky pattison diet.
 • Alte pfeifen wert.
 • Yasmin imbiss :: spezialitäten aus der syrischen küche chemnitz.
 • Muckschig.
 • In welchem jahr wurde jesus geboren.
 • Steckdose aus wand gerissen gefährlich.
 • Black ops 1 xbox 360.
 • Alte pfeifen wert.
 • Visa fee jordan airport.
 • Grannenhaare pferd.
 • Tanzausbildung nebenberuflich münchen.
 • Nak gesangbuch pdf.
 • Google play dienste apk mirror.
 • Peru impfungen.
 • Koreakrieg film.
 • Marienhospital bonn kreißsaal besichtigung.
 • Lovoo login daten.
 • Roommate season 2 eng sub.
 • Uneheliches kind nachname des vaters nachteile.
 • Iphone 7 klingelton download.
 • Burlington socken damen sale.
 • Halo mond häufigkeit.
 • Cs go kugeln sehen.
 • Hornburg sachsen anhalt.
 • Windows 10 telefon app iphone.
 • Gemeinsame freizeitgestaltung.
 • Rotauge gewicht.
 • Iak köln.
 • New moon biss zur mittagsstunde stream online.
 • Leben wir in der endzeit islam.
 • Westfriesische insel kreuzworträtsel.
 • Tierheim schwandorf katzen.
 • Wer passt zu wassermann frau.
 • Deutscher fernsehpreis 2016.
 • Christliche psychiater.
 • Eventually deutsch.
 • Hautarzt kirchheim teck hellstern.